درباره ما

  درباره ما

  شرکت صنعتی و معدنی مولیبدن مس آذربایجان (سهامی خاص) پس از تصمیمات ارشد مدیریتی در شرکت ملی صنایع مس ایران، در تاریخ ۲۰/۱۱/۱۳۹۲ تأسیس و به ثبت رسیده و اولین فعالیت خود را در قالب احداث و بهره برداری از کارخانه آهک هیدراته اهر آغاز نموده است.

  هدف از تأسیس این شرکت در منطقه آذربایجان به شرح زیر است:

  تأمین مواد اولیه واحدهای وابسته به شرکت ملی صنایع مس ایران با هدف کاهش هزینه ها و بهره وری بهینه تولید در مجموعه موفق گروه مس.

  اکتشفات، استخراج و بهره برداری از معادن فلزات.

  تولید محصولات پر عیار شده سنگ های معدنی و فلزات و تصفیه آن ها و محصولات فرعی و وابسته به آن ها.

  توزیع و فروش محصولات در بازارهای داخلی و خارجی.

  تأمین مواد اولیه ساختمانی مورد نیاز بازار منطقه و شهرهای مجاور

  به کارگیری نیروهای بومی و رونق اشتغال منطقه

  و …

  این مجموعه بزرگ افتخار این را دارد که با تاسی به اصل خرد جمعی و مشارکت همگانی، با تلفیق دقیق آخرین تکنولوژی های جهانی و توانمندی های داخلی گام های استواری در توسعه و اعتلای منطقه و ایران اسلامی بردارد و سهم خود را در راستای تعهدات اجتماعی شرکت ملی صنایع مس ایران، به نحو احسن ایفا نماید.

   

  در حال حاضر فعالیت های شرکت صنعتی و معدنی مولیبدن مس آذربایجان در منطقه ارسباران به دو حوزه معدن آهک گوره درق و کارخانه آهک هیدراته اهر تقسیم می گردد و با توجه به راهبری واحد هر دو بخش، تعامل و هماهنگی مثبت و سازنده ای بین هر دو قسمت مشهود است. البته پر واضح است که در سال های پیش رو با حمایت های بی دریغ شرکت ملی صنایع مس ایران و با تکیه بر توانمندی های پرسنل شرکت، شاهد گسترش فعالیت ها در سایر حوزه های صنعت و معدن و نیل به اهداف پیش بینی شده در طرح های توسعه خواهیم بود.

  دقت
  ایمنی
  صداقت
  کیفیت

  اعضای هیأت مدیره

  دکتر جعفر تترا

  رئیس هیأت مدیره
  مهندس حمید غلامی

  عضو هیأت مدیره
  مهندس یونس فاتح

  عضو هیأت مدیره
  مهندس قادر رضایی

  عضو هیأت مدیره
  مندس ابراهیم محمدنژاد

  عضو هیأت مدیره

  © کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت صنعتی و معدنی مولیبدن مس آذربایجان می باشد